Замовити зворотній дзвінок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

+38 (096) 046-76-16
Головна » Про нас

Про нас

Безпека та комфорт – головна вимога клієнтів до постачальників послуг у сфері пасажирських перевезень України у поєднанні з впевненістю у професіоналізмі водіїв та обслуговуючого персоналу компанії, що займається організацією транспортного сполучення із сусідніми державами. Компанія KS-TRANS в основу своєї діяльності заклала саме такі пріоритети. Задумана вами подорож Україною та країнами ближнього зарубіжжя обов'язково відбудеться у супроводі сервісу по-справжньому європейського рівня.

 

маршрутка UA - EURO автобус UA - EURO

Чому ви маєте обрати саме нас

Кістяк колективу складають водії, механіки та менеджери, які мають досвід роботи в пасажирських перевезеннях понад 20 років. Досвідчений учасник на ринку транспортних послуг – це оптимальне поєднання накопиченого за ці роки багажу знань і прагнення максимально відповідати запитам споживчого ринку, що швидко змінюються.

«КС-Транс» пропонує всі переваги, які мають перевезення по Україні та ближньому зарубіжжю, що надаються фахівцями вищої кваліфікації:

  • доглянуті та нові мікроавтобуси – гарантія стовідсоткової безпеки під час поїздки;
  • високий рівень комфорту забезпечує наявність у власному автопарку транспортних засобів представницького класу;
  • зручність подорожі завдяки наявності в салоні затишних сидінь, телевізора, доступу до інтернету, систем кондиціювання та опалення;
  • гранично прозорі та чесні тарифи без будь-яких прихованих комісій та платежів;
  • ввічливі та уважні до побажань пасажирів водії.

Подумали ми і про своїх найменших клієнтів. Для них надаються дитячі автокрісла.

маршрутка UA - EURO

Поїздка пролетить вам непомітно і в комфортній обстановці

Збираючись у далеку поїздку, вам не доведеться відчувати звичайні для такого заходу проблеми. «KS-TRANS» розробив просту схему співробітництва між пасажиром та перевізником:

  • Дзвінок за контактним номером телефону, форма зворотного зв'язку на сайті, звернення на електронну пошту та вайбер для бронювання квитка.
  • Збір пасажирів «червоною лінією» по всьому місту.
  • Можливість попереднього замовлення на зворотний рейс.
  • Консультації менеджерів компанії з усіх питань.

Ми працюємо для вас із головним бажанням – доставити своїм клієнтам максимум позитивних емоцій, почути ваші слова подяки та гарні відгуки!